خرید قاب گوشی را جدی بگیریم!

گوشی‌های هوشمند با تمامی امکاناتشان، آسیب‌پذیری زیادی دارند و هر لحظه ممکن است از دستان شما بر روی زمین رها شوند بنابراین باید خرید قاب گوشی را جدی بگیریم و بهترین فروشگاه اینترنتی قاب و محافظ گوشی را بشناسیم

مهم‌ترین گجت هوشمند زندگی ممکن است خیلی راحت در عرض چند ثانیه نابود شود و تمامی عکس و فیلم‌هایی که با دوستان و خانواده‌ی خود داشتید نیز از بین برود. از آنجایی که هرروز به ظرافت گوشی‌های هوشمند افزوده می‌شود، به نظر می‌رسد قاب و گلس گوشی از مهم‌ترین لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند امروزی باشند. مهم نیست که چه گوشی را خریداری کرده باشید، مهم این است که بتوان به بهترین شکل ممکن از گوشی خود محافظت کرد.

مزایای استفاده از قاب گوشی

بدون شک واضح‌ترین فایده‌ی داشتن قاب گوشی، محافظت از گوشی در برابر ضربه و خط و خش است. معمولاً برای همه اتفاق می‌افتد که گوشی از دستشان بیافتد و مسئله این است که معمولاً گوشی‌های هوشمند به راحتی از دست سر می‌خورند، حتی ممکن است شخص دیگری به دست ما ضربه بزند و گوشی روی زمین بیافتد و یا حتی ممکن است گوشی از روی میز سر بخورد و با شدت زیادی به زمین اصابت کند. اگر جزو کسانی باشید که گوشی‌شان روی زمین افتاده، احتمالاً حس بسیار بدی را از آن لحظه به یاد می‌آورید. آیا واقعاً قاب گوشی می‌تواند در این مواقع خیال شخص را راحت کند و از خسارات گران قیمت جلوگیری کند؟

در واقع صدمه دیدن گوشی به موارد زیادی بستگی دارد. در برخی مواقع شدت ضربه زیاد نیست و حتی آسیبی به گوشی بدون قاب هم وارد نمی‌شود، اما گاهی اوقات، شدت اصابت بسیار زیاد است به طوری که حتی ممکن است قاب گوشی نیز آسیب ببیند. در چنین مواقعی، خرید قاب‌های نرم ژله‌ای که بتوانند میزان اصابت شدید را تحمل کنند توصیه می‌شود. شاید بتوان بهترین نوع قاب‌ها را قاب‌های ژله‌ای نرم یا سیلیکونی دانست. این نوع قاب‌ها، معمولاً دارای بدنه بسیار مقاومی هستند که درون آن‌ها از مواد اسفنج مانند نرمی استفاده شده است. بنابراین در صورتی که به گوشی ضربه وارد شود به دلیل بدنه‌ی داخلی نرم این نوع از قاب‌ها، آسیب جدی به گوشی وارد نخواهد شد.

تنوع در ظاهر گوشی با استفاده از قاب موبایل

یکی دیگر از مزایای قاب گوشی، امکان ایجاد تنوع در ظاهر گوشی است. بدون داشتن کاور گوشی هیچ‌وقت نمی‌توان رنگ یا ظاهر گوشی را تغییر داد، اما با خرید قاب گوشی مناسب با ظاهرهای متفاوت، می‌توان تنوع زیادی را برای گوشی خود ایجاد کرد. قاب‌ها این امکان را دارند تا ظاهر گوشی را با شخصیت یا تیپ شخص یکی کنند. تنوع رنگی قاب‌ها به قدری زیاد است که احتمالاً در هنگام خرید با مشکل مواجه خواهید شد. به‌عنوان‌مثال، یکی از مدل‌های گوشی که به‌شدت به تنوع در ظاهر نیاز دارد، گوشی جی ۶ پلاس سامسونگ است که با خرید قاب گوشی j6 plus می‌توانید ظاهر این گوشی را به‌دلخواه خودتان تغییر بدهید.